Przynosząc elastyczność palców

Wskazówka dla nas starsi. Wraz z wiekiem, palce u rąk i nóg stają się formą brzydkie. Dnę skręcone je, one gęstnieć, ale nie denerwuj się. Moja rada, aby pomóc przywrócić elastyczność i palce z powrotem do kształtu. Doświadczenie dla siebie. Więc weź kawałek boczku, pokroić go na każdy palec okazało kawałek, a każdy palec pocierać gotowane boczek ruchem okrężnym jak długo kawałek nie stają się bardzo małe. Następnie zebrać wszystkie kawałki i wyrzucić. Jeśli ręka lub noga cierpią na bóle stawów, tłuszczu kawałek rozgrzewka i stosować na całą noc do ból miejscu, związany jakąś szmatkę. Już rano przyjść oblegchenie.Staraytes jeść więcej proso owsianka z gotowanego bekonu. Wyświetla sól osadza się w stawach. Po tygodniu jedzenia proso owsianka z boczkiem iść do mleczarni. Takie jedzenie jest bardzo dobre dla pięty shporah.Esche jego chore nogi Pomogłem biorąc 1 łyżkę 3 razy dziennie z 10% chlorku wapnia. Nogi bolą zatrzymany i stracił bessonnitsa.Vot i leczone. Mam nadzieję, że moje doświadczenie komuś pomóc.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2018 po.medicsguru.ru